poniedziałek, 27 marca 2017

Activia - Twoja zdrowa przekąska


Activia jogurt naturalny i owoce - Twoja zdrowa przekąska każdego dnia

Stworzone przez ekspertów nowe jogurty naturalne Activia z owocami zawierają specjalnie wyselekcjonowany szczep bakterii ActiRegularis.

To idealna kombinacja dwóch pysznych warstw - owoców i kremowego jogurtu naturalnego. Dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków zawsze podzielisz się nią z najbliższymi.

Polskie Towarzystwo Dietetyki poleca Activię w codziennej diecie jako wsparcie zdrowego trawienia**.

Activia zawiera żywe szczepy bakterii jogurtowych i wapń. Bakterie jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających z tym problem, a wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych.

** Wybierz wersję Activii dla siebie. Skorzystaj z porad dietetyka na www.zdrowetrawienie.com.pl
...

Poniżej przedstawię Wam kilka z wielu możliwości wykorzystania nowych jogurtów Activia :)


Activia jogurt naturalny i truskawki smakowała wybornie z własnoręcznie upieczonymi goframiActivia jogurt naturalny została wykorzystania do upieczenia pysznych Muffinek
(przepis znajdziecie tu)Nie zapominajmy, że Activia jogurt naturalny sama w sobie jako przekąska smakuje wyśmienicieActivia jogurt naturalny i maliny sprawdziła się doskonale na "chorobowe" śniadanie wraz z kanapkami z hummusem i pomidorem oraz koktajlem i herbatą z malinamiActivia jogurt naturalny i suszone śliwki w duecie z kanapką z serem żółtym.Activia jogurt naturalny i brzoskwinie na 2-gie śniadanie dla mojego męża do pracy w asyście zdrowego obiadu i przekąski owocowej.Activia jogurt naturalny i truskawki oraz suszone śliwki było u nas na niedzielnym śniadaniu gdzie dodatkowo gościła jeszcze jajecznica pieczona w kokilkach, świeży chleb posmarowany masłem w asyście świeżych warzyw i kawy latte.Activia jogurt naturalny i suszone śliwki został zjedzony po śniadaniu składającym się z musli na mleku z dodatkiem suszonych owoców.Activia jogurt naturalny jest idealną przekąską po treningu - nie ważne gdzie - czy to w domu, czy na siłowni czy też na wolnym powietrzu.


Activia jogurt naturalny i brzoskwinie zjedzona na popołudniową przekąskę - pamiętajmy jedno - Activia smakuje super również jedzona sama, bez asysty dodatkowych produktów.
Chcesz mieć również możliwość testowania różnych produktów znanych i lubianych marek? Zarejestruj się tu i dołącz do grona Testerów.
Zapraszam na mój profil na Instagramie#jogurt #Activia #InSync #KobietyInSync #LiveInSync #testowanie #kampania #ŻycieInSync #streetcom #fit

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz