piątek, 16 grudnia 2016

Blend-a-Med 3D White - podsumowanie projektu

Witajcie

Jak zapewne pamiętanie 25.11.2016 otrzymałam z Everydayme paczkę Ambasadorki Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection oraz produktu przyspieszającego wybielanie zębów Whitening Accelerator.

W obu produktach zastosowano najbardziej zaawansowaną w walce z przebarwieniami technologię Blend-a-Med, która przywróci uśmiechowi najpiękniejszy blask.


28.11.2016 rano przed pierwszym użyciem produktów wykonałam 4 zdjęcia ukazujące kolor moich zębów - i dokładnie po 17 dniach powtórzyłam zdjęcia i możecie sami się przekonać czy widać różnicę przed i po stosowaniu kuracji wybielającej Blend-a-med.
Ja z przykrością muszę stwierdzić, że nie zauważyłam różnicy :(
Wg skali dentystycznej odcień mojego szkliwa to A1 (wizytę miałam 22 listopada i poprosiłam o sprawdzenie - zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru szkliwa) i po 17 dniach kuracji odcień dalej jest A1.
Dodam, że nie piłam przez ten okres kawy, ani czarnej herbaty.
Ale nie spisuje kuracji na straty (ja z natury mam białe zęby i ciągle mi tej bieli mało;), ale kurację zaczął stosować mój mąż i siostra, którzy mają ciemniejsze zęby (odcienie C1 i C2) i mocno wierzymy w to, że się im rozjaśnią chociaż o 1 ton.

A jak u Was przeszła kuracja?

Macie widoczne efekty?

Zniknęły przebarwienia?

3 komentarze:

 1. Hej, u mnie jest dokładnie tak samo - zero różnicy. Pomysł na pastę i aktywator fajny, jednak to nie to samo co profesjonalne wybielanie, gdzie różnicę widać od razu. Jak dla mnie bubel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na opinie na blogu projektu myślałam, że jestem jedyną osobą, u której nie widać różnicy. Jak się okazało nie jestem jedyna:)

   Usuń
 2. Jest to rewelacyjny zestaw dla każdej osoby, która chce mieć piękne i zdrowe zęby. Już po pierwszym użyciu zauważyłam rezultaty. Uczucie świeżości jest intensywne i utrzymuje się długo. Zdecydowanie polecam.

  OdpowiedzUsuń