sobota, 9 sierpnia 2014

Problemy z ZUM? UROintima Ci pomoże

Gdy dyskomfort nie dotyczy pochwy....

Krok  1 - wykrywanie

Co druga z nas choruje na zakażenie układu moczowego (ZUM) przynajmniej raz w życiu. Największa grupa ryzyka: kobiety w wieku od 15 do 60 lat, aktywne seksualnie, stosujące dopochwowe środki antykoncepcyjne, posiadające trudności z oddawaniem moczu, przez długi czas zażywające antybiotyki, chorujące na cukrzycę, mające obniżoną odporność czy będące w okresie menopauzy.

W przypadku zapalenia układu moczowego możesz odczuwać następujące objawy: ból lub pieczenie podczas oddawania moczu, częstomocz, konieczność częstego oddawania moczu w nocy.

Krok 2 - działanie

Jak leczyć ZUM? Prawie każda kobieta, która już to przechodziła, ma swoje własne "domowe sposoby" na walkę z tą dolegliwością. Do najpopularniejszych należy m.in. ciepła kąpiel wodna z szałwią czy picie soku z żurawiny. Warto jednak zauważyć, że te metody te przyniosą ulgę, ale nie zastąpią właściwego leczenia.

Standardowa kuracja oparta jest na działaniu preparatów zawierających furaginę (np. FuragiActive) oraz uzupełnienie kuracji preparatem zawierającym wyciąg z żurawiny (np. ŻurawinActive MAX).Krok 3 - utrzymanie

Wiele kobiet doświadcza NZUM, czyli nawracjającego zakażenia układu moczowego. W takich przypadkach profilaktycznie i zapobiegawczo zalecania jest miesięczna kuracja (raz na trzy miesiące) preparatem UROintima ŻurawinActive. Jest to specjalistyczny preparat przeznaczony dla osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Preparat uzupełnia dietę w wysokiej jakości ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej.

Zawarty w produkcie ekstrakt z liści szałwii lekarskiej URSOLIA® jest źródłem bioaktywnego kwasu ursolowego posiadającego szerokie spektrum działania na organizm człowieka, w tym na układ moczowy. Badania potwierdzają, że URSOLIA® szybko się wchłania i zaczyna działać antyoksydacyjnie wspomagając drogi moczowe. Dodatkowo kompozycja ŻurawinActiveTM została wzbogacona o witaminę C, która wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu, w tym układu moczowego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz