wtorek, 1 lipca 2014

Podpaski Always Ultra

Nowe podpaski Always Ultra mają delikatną powłoczkę oraz dają do 100% ochrony przed przeciekaniem.Czasami najmniejsza rzecz, która dodaje nam pewności siebie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Doskonale rozumie to marka Always, która od ponad 20 lat wspiera kobiety, tworząc produkty dopasowane do ich potrzeb. Poprzez zapewnienie oczekiwanego komfortu i ochrony pomaga im poczuć się pewnie każdego dnia. Nowe podpaski Always Ultra zostały stworzone specjalnie dla kobiet, aby zapewnić im ochronę przed przeciekaniem dzięki wzmocnionemu środkowi i nowej, delikatnej powłoczce, która sprawia, że mogą poczuć się bardziej komfortowo. Nowe Always Ultra mają również nowe, zmienione opakowanie.Czy chciałabyś poczuć prawdziwą wolność i bezpieczeństwo – nawet podczas miesiączki? Czy chcesz osiągać swoje cele i odnosić sukces każdego dnia? Nowe podpaski Always Ultra zostały stworzone dla kobiet, które mogą przewrócić świat do góry nogami i nie chcą rezygnować ze swoich planów – nawet wtedy, gdy mają okres. Podpaski Always Ultra zostały ulepszone i mają teraz nową, delikatną powłoczkę, która zapewnia większy komfort. A ich ulepszony technologicznie środek utrzymuje wilgoć z dala od skóry i zapewnia suchość. Nowe podpaski Always Ultra są teraz dostępne w zupełnie nowym opakowaniu i z opisanymi wyżej zaletami, w każdym z trzech wariantów: Always Ultra Normal, Always Ultra Super oraz Always Ultra Night.Nowa, delikatna powłoczka:)
Jedną z najważniejszych cech nowych Always Ultra jest delikatna powłoczka, która zapewnia oczekiwany komfort podczas noszenia. Powłoczka poprzednio stosowana w podpaskach Always Ultra została ulepszona i teraz posiadają one nową, delikatną powłoczkę, aby zapewnić komfort i wygodę noszenia podczas „trudnych dni”.Nowy system absorpcji.
Nowa, delikatna powłoczka jest nie tylko bardziej komfortowa, ale również zapewnia pełną ochronę. Powłoczka absorbuje wilgoć w kilka sekund dzięki środkowej części, w której płyn zostaje rozprowadzony wzdłuż podpaski. Kolejna warstwa to chłonna substancja żelująca, która dzięki technologii zastosowanej w cieniutkiej podpasce, zamienia płyn w żel, dzięki czemu zapobiega jego wyciekaniu. Dlatego Always Ultra oferują do 100% ochrony przed przeciekaniem, nawet do góry nogami – utrzymując świeżość i uczucie czystości, które trwa. Always Ultra są zaprojektowane, żeby nadążać za aktywnym stylem życia kobiet.

Nie czekaj - przy najbliższej okazji wypróbuj i Ty :)

1 komentarz:

  1. Ja nie zwlekałam i wypróbowałam nowe Always ;) Pomógł mi w tym TRND. Pod Twoim tekstem podpisuję się obydwoma rękoma. Zdaniem moim oraz moich przyjaciółek podpaski nie mają wad. Świetnie spisują się w każdym dniu miesiączki, są chłonne i komfortowe. Przyjemnie pachną i fanie wyglądają. Stworzone do najbardziej nawet aktywnych kobiet.

    OdpowiedzUsuń