piątek, 29 września 2017

Refunder - realny zwrot za zakupy w internecie

Dostałam ostatnio zaproszenie do rejestracji w serwisie Refunder.
Serwis reklamuje się tym, że robiąc zakupy online, za pośrednictwem Refunder, dostajemy zwrot pieniędzy, nawet jeśli sklep ma przecenę. Podeszłam do tego sceptycznie (przecież nikt nikomu nie daje nic za darmo), ale poczytałam i okazało się, że Refunder oddaje nam, Użytkownikom, część swojej prowizji. Z racji, że jestem matką, to cały czas kupuję przez Internet. Pomyślałam dlaczego by nie skorzystać z tej opcji? Refunder ma ponad 621 sklepów do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego - sklepów wciąż przybywa:)

Mój stan konta w Refunder na dzień 29.09.2017 wynosi:Twój może być podobny, a nawet i większy. Wystarczy, że się zarejestrujesz.

Przy Twoim pierwszym zakupie za minimum 50 zł, zarówno Ty i ja dostaniemy po 10 zł

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś


Ważne!

Aby zakup został zarejestrowany, może upłynąć do 48 godzin. Jeśli po tym czasie nie zostanie on zarejestrowany może to być z wielu powodów.
Oto dlaczego Twoje zakupy mogły nie zostać zarejestrowane:

1. Twoja przeglądarka nie akceptuje plików cookie (ciasteczek). Każda przeglądarka domyślnie akceptuje pliki cookies, ale jeśli zostały one wyłączone nie będziemy mogli zarejestrować Twoich zakupów.

2. Zakupu dokonałeś nie bezpośrednio po przejściu ze strony Refunder. Jeśli podczas dokonywania zakupów i przeglądania oferty sklepu przechodziłeś na inne strony internetowe, oznacza to, że wystąpił problem ze śledzeniem Twojego zakupu.

3. Używając wtyczki Refunder, przed dokonaniem zakupu, nie aktywowałeś Zwrotu.

4. W przeglądarce masz zainstalowany Adblock. Aby Twoje zakupy mogły być zarejestrowane, musisz wyłączyć w swojej przeglądarce Adblocka.

5. Do wybranego sklepu online trafiłeś ze strony z kodami rabatowymi, voucherami. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder (po uprzednim zalogowaniu się).

6. Przy płaceniu użyto kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz